Loader
Loader
Inloggen | Nieuwe klant

Mirka AOS 130NV rond 32mm. pneumatisch

Mirka AOS 130NV rond 32mm. pneumatisch
Artikelnummer 2975916
EAN code 6416868931297
Bestelgrootte 1
Merk Mirka
   
Beschrijving:
Mirka AOS 130NV Schuurmachine is een pneumatische excentrische schuurmachine die ideaal is voor het weg polijsten van kleine oneffenheden zoals stofjes, zakkers en kleine vlekken in combinatie met de Polarstar SR Finessing schuurschijven. Deze Mirka schuurmachine is zeer geschikt voor spotrepair werkzaamheden!

Bij lakwerkzaamheden aan voertuigen kunnen verontreinigingen (stofdeeltjes) afbreuk doen aan het eindresultaat van de laklaag. Soort en hoeveelheid zijn afhankelijk van verschillende omgevingsfactoren, zoals bijvoorbeeld: onvoldoende reiniging van de ondergrond voor het lakken, pluisjes van kleding of vervuilde lucht in de spuitcabine en leidingsysteem. Deze stofdeeltjes veroorzaken onvolkomenheden op de oppervlaktes en indien deze niet worden verwijderd kunnen ze leiden tot ontevreden klanten.

De Mirka AOS130NV finishing machine ligt met een laag gewicht van onder de 0,5 kg en een ergonomische grip zeer goed in de hand. De Mirka AOS 130NV heeft een snelaansluiting (roloc) voor het verwisselen van de steunschijf en is snel en stabiel in het gebruik. Het apparaat geeft een betere visuele controle over het geschuurde gebied tijdens het schuren en het kleine formaat maakt het mogelijk op moeilijk bereikbare plaatsen. Door middel van de 3 mm uitslag maakt de machine een fijner kraspatroon en een eenvoudiger polijstproces.

Tot nu toe worden deze stofdeeltjes vaak nog handmatig verwijderd. Dit kost erg veel tijd en geld, omdat er gebruik wordt gemaakt van een systeem met verschillende schuurstappen. Met de Mirka AOS130NV in combinatie met MIRKA Polarstar SR 33 mm schijven P2500, is het mogelijk om de storende stofdeeltjes in 1 schuurstap te verwijderen. Aansluitend kunt u dan meteen polijsten.
•Werkdruk: 6,2 bar
•Afmeting steunschijf: 32 mm
•Luchtverbruik: 509 liter/min
•Type steunschijf: klitteband en zelfklevend
•Geluidsniveau: 75 dB(A)
•Schuuruitslag: 3 mm
•Stofafzuigsysteem: geen
•Toerental: 8500 RPM
•Vibratieniveau: 3,5 m/s²
•Vermogen: 240 Watt
•Gewicht: 0,49 kg

Deze spotrepair schuurmachine van Mirka wordt geleverd met steunpad, nippel, adapterset en een pad voor zowel klitteband als zelfklevend schuurpapier!

€ 493,85
   
 Gratis deskundig advies op maat
 Voor 16:00 besteld, morgen in huis
 Alleen kwaliteitsproducten